На Приазов’ї тривають тактико-спеціальні навчання з бойової стрільби (Фото)

Фото: Операція об'єднаних сил

Фото: Операція об’єднаних сил

На одному з полігонів бойової підготовки Приазов’я підрозділи артилерії підтримки оперативно-тактичного угруповання «Схід» виконують вогневі завдання та вдосконалюють свою майстерність під час тактико-спеціальних навчань з бойовою стрільбою.

За словами офіцера групи бойового застосування ракетних військ та артилерії ОТУ СХІД, армійці відпрацьовують ведення вогню із закритих позицій, враховуючи зміну оперативної обстановки.

- Під час навчань основна увага приділяється питанням виконання, як нормативів з бойової роботи розрахунків, так і підрозділу в цілому. Зокрема, оцінюються навчальні питання з визначення орієнтирів, заняття позиції та її інженерному обладнанню, ведення вогню з підтримки дій своїх підрозділів, а також швидкому реагуванню на переміщення об’єктів ураження під час бою. Корегування дій розрахунків відбувається за допомогою радіолокаційних станцій, — зазначив офіцер командування.

фото: Операція об'єднаних сил

фото: Операція об’єднаних сил

Як повідомив заступник командира мінометного взводу, під час ведення бойових дій , особливо в умовах поганої видимості ці станції можуть корегувати як влучання та розриви своїх мінометів, так і відстежувати артилерійський вогонь противника.

Варто зазначити, що тренування військових відбуваються як у день так і вночі з відтворенням нестандартних бойових ситуацій.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook