На потреби армії жителі Тернопільщини сплатили 51,1 млн грн

збірАж 51,1 млн грн військового збору перерахували жителі області до бюджету від 3 серпня 2014 року – часу введення  військового збору.

Про це повідомили у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області сьогодні, 18 березня.

Читайте також. Прокуратура Тернопілля готова приймати інформацію про неправомірні дії працівників ДАІ під час Євромайдану

- Від початку поточного року до бюджету області вже надійшло 14,6 мільйонів гривень військового збору, — уточнив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат. — Платниками цього збору в області є понад 5 тисяч юридичних осіб, які здійснюють нарахування, утримання та перерахування збору у порядку, встановленому ст.168 Податкового кодексу України.

Слід нагадати, що об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі зарплати, інших заохочувальних і компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, що нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею; виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри.

Довідково. Ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook