На посаду міністра розглядають кандидатуру аграрія з Тернопільщини?

029Претендентів на посаду міністра агрополітики України фахівці і преса називають близько десятка. Серед них — і представник Тернопільщини Іван Чайківський.

Фаховий авторитетний сайт «Агравері» навіть пропонує своєрідний список претендентів, у якому можна проголосувати за свого «фаворита».

Як зазначають ініціатори опитування, поки міністерство очолює Тарас Кутовий (хоча його заяву про звільнення уже підписано), проголосувати можна за кандидатури, щодо яких є версії в пресі.

Одним з тих, хто з’явився в списку та входить в топ-п’ять кандидатів на посаду міністра, є відомий аграрій з Тернопільщини, благодійник та меценат, голова Аграрної партії на Тернопільщині Іван Чайківський.

Щоправда, на посаду міністра читачі пропонують і Віталія Скоцика – голову Аграрної партії України, тож Івану Адамовичу буде складно конкурувати з партійним шефом.

Голосування не є репрезентативним, але показує реальний стан справ серед аграріїв України.

Читайте також: Міністр агрополітики України подав у відставку (Документ)

Нагадаємо, аграрний міністр Тарас Кутовий написав заяву на звільнення. Заяву уже підтримав Прем’єр-міністр. За окремими джерелами, заяву написано через незгоду з політикою поспішного продажу землі, проти чого виступають практично всі аграрії України.

Читайте також: «Мені дуже шкода», — Гройсман погодився звільнити Кутового з посади міністра

Єдиної кандидатури на посаду міністра агрополітики і продовольства в Уряді ще не назвали.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook