На підприємстві окупованого Донбасу сталась велика аварія (Фото)

ф4На окупованому Донбасі сталась чергова велика аварія на підприємстві, яке бойовики «віджали» при окупації Донбасу.

Як повідомив у мережі український блогер Necro Mancer‏, виклавши фото, 8 березня на привласненій окупантами шахті імені Скочинського в окупованому «ДНР» Донецьку завалилась галерея мосту сортування. Цей міст — це фактично конвеєр, яким видобуте в шахті вугілля потрапляло у сортувальний цех.  Обвал такого мосту на практиці означає зупинку роботи шахти.

Чи є внаслідок цієї аварії постраждалі — невідомо. Окупаційна влада в особі так званого «МЧС ДНР» про аварію на шахті нічого не повідомила ні 8 березня, ні пізніше.

Читайте також: Гігантська діра посередині: з’явились кадри аварії на підприємстві окупованого Донбасу (Фото)

Як видно на викладених фото наслідків аварії, станом на 7-му ранку 8 березня міст шахти вже був руїною.

ф1ф2ф3ф4

Читайте також: На окупованому Донбасі сталась пожежа на заводі

Як пишуть у коментарях до повідомлення користувачі мережі, причиною обвалу є бездіяльність окупаційної влади «ДНР», яку цікавило лише збагачення на видобутому вугіллі, а вкладати гроші у безпеку виробництва бойовики і не збирались. Тому очевидно, що шахта імені Скочинського в окупованому «ДНР» Донецьку  зупинилась надовго, а гірники втратили роботу на одному з небагатьох підприємств, яке ще працювало на окупованому Донбасі.

Тепер бойовики, найвірогідніше, просто поріжуть конструкції і обладнання шахти на метал, як це російські окупанти раніше зробили з багатьма підприємствами, захопленими під час окупації українського Донбасу.

ф5ф6

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook