Парламентська асамблея ОБСЄ ініціює деокупацію Криму та Донбасу

завантаження (1)

Парламентська Асамблея ОБСЄ проголосувала за резолюцію «Зміцнення взаємної довіри і співпраці в ім’я миру і процвітання в регіоні ОБСЄ», що включає пункт про деокупації Криму і Донбасу. 

Текс поправки «Відновлення суверенітету і територіальної цілісності України» представив під час доповіді представник української сторони, глава фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов.

 Читайте також: Спостерігачі ОБСЄ досі під загрозою на Донбасі — Апакан

Відповідно до цієї поправки, Парламентська асамблея ОБСЄ закликає РФ відмовитися від тимчасової окупації АР Крим та Севастополя, вивести з нього війська і повернути півострів під контроль уряду України.

ОБСЄ закликає держави-учасниці утриматися від кроків, які можуть призвести до визнанням результатів незаконних виборів до Держдуми Федеральних Зборів Російської Федерації в тимчасово окупованого Криму.

Також ПА ОБСЄ закликає РФ припинити спонсорування тероризму в Україні за допомогою припливу бойовиків, грошових коштів і зброї через непідконтрольну уряду ділянку кордону і скасувати рішення про визнання так званих «паспортів «ЛДНР».

Зазначимо, що проти резолюції ПА ОБСЄ голосувала Росія.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook