На окупований Донбас їдуть нові російські найманці

Російські "казаки" були серед тих, хто захоплював будівлі державної влади України на Донбасі в 2014 році. Архівне фото

Російські «казаки» були серед тих, хто захоплював будівлі державної влади України на Донбасі в 2014 році. Архівне фото

Мешканці окупованого Донбасу за 5 років окупації на собі відчули, що насправді являє собою «рускій мір», тому воювати за нього більше не хочуть.

Щоб поповнити катастрофічну нестачу бойовиків у так званих «арміях» самопроголошених «ДНР» і «ЛНР», російське командування вирішило залучити на окупований Донбас нових російських найманців, повідомляє ГУР Міноборони України.

«Командування російсько-окупаційних військ вживає активних заходів з вирішення проблем, які виникли із забезпеченням укомплектованості особовим складом з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. При цьому передбачається значне залучення сил і засобів так званих «казачих формувань» з території Російської Федерації», — йдеться в повідомленні Міноборони України.

За даними української військової розвідки, ці нові російські найманці мають створити резерв окупаційних військ РФ на Донбасі.

«Зокрема, за їх рахунок планується формування мобілізаційного резерву угруповання російсько-окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях», — повідомили в Міноборони України.

Читайте також: Одіозний «казачий атаман» заявляє, що зібрав на підмогу бойовикам на Донбасі 4 дивізії (Відео)

Нагадаємо, що так звані «російські казаки» воюють проти України на окупованому Донбасі з 2014 року. Тоді ці бандформування контролювали близько 80% окупованої території Луганщини.

Читайте також: На Донбасі зникли дві групи російських «казаків»

Щоб зупинити зростання впливу «казаків», місцеві бойовики за вказівкою російських спецслужб і при їх допомозі почали масово ліквідовувати так званих «казачих атаманів».

Читайте також: В «ЛНР» заявили, що знають вбивцю «атамана» Дрьомова і продублювали заяву «генпрокуратури» (Відео)

До літа 2015 року «казачі» підрозділи російських найманців, які ще не втекли в РФ з окупованого Донбасу, були введені в склад так званих «армій» самопроголошених «ДНР» і «ЛНР».

Читайте також: Одіозного «атамана», який воював на Донбасі, Україна судитиме заочно

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook