На окупованому Донбасі введуть талони на їжу? (Фото)

ф2Російські окупанти Донбасу, зруйнувавши економіку регіону, залишили місцевих мешканців без засобів до існування. Тепер доведені «рускім міром» до цілковитого зубожіння місцеві мешканці стоять у чергах за найдешевшою їжею.

Так, 24 липня в окупованому «ДНР» Донецьку, повідомляють у мережі, гігантські черги стояли до крамниць за субпродуктами — м’ясо доступно уже далеко не всім. Численні фото черг користувачі виклали в мережі.

Як пишуть у коментарях до фото користувачі, наступним кроком окупаційної влади «ДНР», очевидно, буде введення талонів на харчі, або ж на окупвоаному Донбасі почнуться голодні бунти.

Читайте також: Ціни на м’ясо в окупованому «ДНР» Донецьку (Фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», м’ясо курятини почало регулярно дорожчати на окупованих «ДНР» територіях із початку червня.

Читайте також: На окупованому Донбасі нове подорожчання

Так, 31 травня користувач із окупованого «ДНР» Донецька виклав у мережу фото, на якому куряче філе в одній з крамниць міста коштувало 183 рублі за кілограм. Уже до 12 червня кілограм філе курятини, який ще днями коштував у магазині 185 російських рублів за кілограм, тепер коштував 209. Тепер  мешканці окупованих «ДНР» територій стоять у чергах не за курячим філе, а за крильцями та іншими субпродуктами, на які вистачає грошей.

Читайте також: Частина мешканців окупованого Донбасу зможе отримати свої українські пенсії вже сьогодні (Графік)

ф1ф2ф3

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook