На окупованому Донбасі знайшли труп бойовика, який російські окупанти намагались сховати (Фото)

ф2На окупованому Донбасі процвітає свавілля бойовиків, які все частіше скоюють важкі кримінальні злочини проти мирного населення і вбивають один одного.

Про черговий такий випадок, коли бойовики намагались сховати тіло, одягнене у військову форму, повідомив сепаратистський паблік. На це повідомлення в мережі звернув увагу український блогер Necro Mancer.

Як ідеться в повідомленні, рибалки на окупованому Донбасі випадково стали свідками, як бойовики намагались втопити в озері тіло бойовика, що був одягнений у камуфляж. Щойно зрозумівши, що їх застали, бойовики побігли до машини, якою, очевидно, і привезли труп, щоб втопити. Тіло вбитого бойовики так і покинули, рибалки встигли його сфотографувати.

Як ідеться в повідомленні, сталося це біля Успенки на окупованій «ЛНР» території Лутугінського району. У мережі стверджують, що місяць тому на цьому місці зник цивільний молодий чоловік, якого досі не знайшли.

Читайте також: Бойовики на Донбасі підкинули у морг два трупи в камуфляжі

Додамо, що на окупованому Донбасі нерідко знаходять покинуті тіла як бойовиків, так і убитих бойовиками-бандитами цивільних.

Дуже часті випадки, коли бойовики під час пиятик вбивають один одного.

Читайте також: Бойовики на Донбасі кидають трупи своїх убитих напризволяще

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook