На окупованому Донбасі вирує обурення діями бойовиків, ті готують підняття тарифів (Фото)

ф7На окупованих територіях Донбасу бойовики не можуть забезпечити елементарного функціонування окупованих ними територій: тепер «догосподарювались» до того, що окупований Донбас потопає у смітті. Окупаційна ж влада заявляє, що тариф на вивіз твердих побутових відходів занизький.

Сміття з окупованих «ДНР» міст не вивозять від кінця минулого року. Про це масово пишуть у мережі тамтешні мешканці, викладаючи фото переповнених сміттєвих баків, навколо яких наросли гори сміття.

Читайте також: На окупованому Донбасі повний транспортний колапс — бойовики безсилі перед снігопадом (Відео)

Минулого тижня окупаційна влада «ДНР» невивіз сміття пояснювала великими снігопадами і неможливістю під’їзду сміттєвозів через утруднений рух вулицями.

Читайте також: Через бездіяльність бойовиків на окупованому Донбасі нова подвійна комунальна криза (Фото)

Тепер же, трохи розчистивши дороги і визнавши, що не можуть впоратись з елементарним, окупанти заявляють через сепаратистські ЗМІ, що вивіз сміття дорогий через подорожчання пального і чинний тариф, який не зростав з 2012 року, мовляв, не покриває витрат.

Читайте також: Окупаційна влада «ДНР» у паніці зробила сенсаційне зізнання (Фото, Відео)

Відтак очевидно, що після стрімкого подорожчання в кінці минулого року практично всіх продуктів харчування і насамперед хліба, тепер бойовики «ДНР» піднімуть тарифи і на комунальні послуги.

ф1ф2ф3ф4

ф4

ф8

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook