На окупованому Донбасі відвоювався черговий медійний персонаж пропаганди Кремля Захар Прилєпін

Сталініст Прилєпін тепер займеться політкою в Москві

Сталініст Прилєпін тепер займеться у Москві політикою на користь КПРФ

Російський найманець Захар Прилєпін покидає окупований Донбасі і більше не буде «заступником командира батальйону» так званої «гвардії Захарченка.

Про це в інтерв’ю російським ЗМІ заявив сам Захар Прилєпін (справжнє ім’я Євген Прилєпін). Російський найманець уточнив, що залишається «радником глави ДНР», а «посаду» в так званій «армії ДНР» покидає цього місяця і їде в Росію.

Такий свій крок медійний персонаж Прилєпін пояснив тим, що в Росії у нього, мовляв, накопичилось багато справ, поки він воював на Донбасі.

Читайте також: Російський письменник відкрито заявив, що є «замполітом» у банді бойовиків «ДНР»

ф1

Однак у мережі з’явилось офіційне повідомлення російських ЗМІ, що пояснює справжню причину втечі Прилєпіна з Донбасу, — тепер він подався у російську політику і буде працювати в штабі кандидата в мери Москви від КПРФ.

ф2

Читайте також: Мережа висміяла «гламурний батальйон» Прілєпіна

Також серед причин того, що покидає бойовиків на Донбасі, Прилєпін назвав і те, що батальйон «ДНР», в якому він числився, тепер у «ракетних військах», а це, мовляв, не його «специфіка». Зрештою, зрозуміло, що йти під командування російських військових з батальйону, яким командував особисто Захарченко, Прилєпін не хоче.

Читайте також: СБУ відкрила кримінальне провадження проти російського письменника, котрий воює за бойовиків

Тим більше, що після ліквідації одіозних бойовиків «Мотороли» і «Гіві» російський письменник Захар Прилєпін мав посісти їх медійне місце в пропаганді Кремля. Цю функцію він і виконав на окупованому Донбасі, хоч над «прилєпінським батальйоном» сміялись навіть самі бойовики. Причиною було те, що сам Приєпін, як і його «батальйон» особистої гвардії Олександра Захарченка, був зовсім не на передовій, та для пропаганди Кремля і російських ЗМІ Прилєпін розповідав потрібні російській пропаганді побрихеньки.

Читайте також: Не чекав: в Росії Прилєпіну нагадали про кримінальну відповідальність за співпрацю з «ДНР»

ф3

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook