На окупованому Донбасі сталась грандіозна аварія, про яку бойовики заборонили говорити (Фото)

Прокатный стан №390 макіїївського меткомбінату після обвалу даху через бездіяльність бойовиків

Прокатний стан №390 Макіївського меткомбінату після обвалу даху через бездіяльність бойовиків

На окупованому Донбасі через бездільність і безгосподарність окупаційної влади «ДНР» завалився дах прокатного стану металургійного комбінату в окупованій Макіївці.

Як повідомляюють у мережі, під вагою снігу впало близько трьох тисяч квадратних метрів даху. Сталося це близько восьмої ранку чотири дні тому.

Як пишуть у мережі, працівники, які були в цеху, дивом не постраждали — всигли відскочити і під страхом загинути під завалами ще рятували обладнання цеху.

«Двох електриків, які побігли відмикати тролі, ледь не завалило», — повідомляють у мережі.

Причиною такого грандіозного інциденту, що міг забрати людські життя, в мережі називають аварійний стан опор, які тримали дах, а також самої покрівлі.

Окупаційна влада «ДНР», яка присвоїла Макіївський меткомбінат при окупації Донбасу у 2014 році, нічого в підприємство не вкладала, а лише розграбовувала його.

Про те, що сталось під час різдвяних свят на меткомбінаті, «відомства» самопроголошеної «ДНР», включно з так званим «МЧС ДНР», нічого не повідомляють. Мовчать і «ЗМІ».

Як пишуть у мережі, працівникам меткомбінату керівництво заборонило будь-що розповідати про інцидент, заборонило й фотографувати чи знімати на відео наслідки грандіозної катастрофи.

Однак у мережі інформація про це з кількома фото поширюється.

ф1ф2ф3ф4

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook