На окупованому Донбасі спалахнув новий масштабний страйк: «Немає більше сил терпіти знущання» (Документ)

Так виглядав стан №600 розграбованого бойовиками Алчевського меткомбінату після обвалу даху рік тому

Таким був цех розграбованого бойовиками Алчевського меткомбінату після обвалу даху рік тому

Мешканці окупованого Донбасу, доведені до відчаю 5-тирічним знущанням бойовиків над працівниками привласнених при окупації Донбасу українських підприємств, взялись відкрито протестувати і ставити вимоги маріонеткам Кремля.

Так, черговий масштабний протест через невиплату зарплатні спалахнув на привласненому російськими окупантами Алчевському металургійному комбінаті, що до окупації Донбасу був одним із найстаріших підприємств чорної металургії на Східній Україні.

Про спротив бойовикам повідомляють у мережі працівники металургійного комбінату, зазначаючи, що першими 13 лютого почали страйк працівники залізничного цеху комбінату, а далі протест підхопили й працівники доменного та інших цехів. Протест із зупинкою виробничих потужностей Алчевського меткомбінату триває досі.

Підтверджує початок страйку на привласненому самопроголошеною «ЛНР» Алчевському металургійному комбінаті й опублікований у мережі лист учасників протесту із вимогами до так званого «глави ЛНР» виплатити заборговану зарплатню, яку працівникам підприємства за всі роки російської окупації ніколи не платили вчасно, а зараз заборгували за два останні місяці.

«Немає більше сил терпіти знущання», — написали в листі дружини працівників металургійного комбінату, заявивши, що з року в рік за час окупації «ЛНР» на підприємстві не просто погіршуються умови праці, а катастрофічною стала техніка безпеки.

Якщо окупаційна влада «ЛНР» не прислухається до їх вимог, то 18 лютого учасники акції протесту з Алчевського металургійного комбінату погрожували російським окупантам піти пішим походом на Луганськ.

ф1

17 лютого в мережі з’явилась інформація, що з охопленого страйком Алчевського металургійного комбінату за власним бажанням звільнились директор з виробництва та начальник управління з керівництва персоналом.

Читайте також: Так виглядає «рускій мір»: на окупованому Донбасі колосальна НП, яку приховали бойовики (Фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», присвоєний бойовиками «ЛНР» Алчевський меткомбінат перебуває в плачевному стані через розграбування російськими окупантами Донбасу і його промисловості. Так, 7 січня 2019 року там завалилось близько 900 квадратних метрів даху виробничих приміщень стану №600, які бойовики занедбали. Тоді в цеху дивом не загинув сторож.

Читайте також: На окупованому Донбасі сталась масштабна пожежа на підприємстві, є постраждалі (Фото)

Внаслідок же потужної пожежі, що спалахнула 25 липня минулого року на привласненому російськими окупантами Алчевському металургійному комбінаті, важкі травми отримали двоє працівників, один із яких невдовзі помер у лікарні.

Читайте також: На окупованому Донбасі спалахнув «голодний бунт» — шахтарі не злякались бойовиків «МГБ» і поставили ультиматум керівництву

Загалом же страйк працівників Алчевського меткомбінату не перший в цьому році протест на окупованому Донбасі: на початку лютого страйк через заборговану російськими окупантами зарплатню почали шахтарі самопроголошеної «ДНР».

Читайте також: «Голодний бунт» на окупованому Донбасі розростається — страйк вже підтримують керівники шахт

Однак російські окупанти знайшли спосіб втихомирити страйк гірників і без виплати зарплатні: керівництво шахт, зокрема управління «Макіїввугілля» заявило, що робота копалень зупиняється, а шахтарі йдуть у неоплачувані відпустки, за попередніми даними, до кінця лютого.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook