На окупованому Донбасі сьогодні влаштовують акцію протесту проти дій російських окупантів

ф2Дії російських окупантів викликають все більше спротиву у місцевих мешканців і акції протесту стають все частішими.

Так, сьогодні через невиплату заборгованих зарплат працівники шахт збираються пікетувати так зване «Міністерство вугільної промисловості ДНР». Відповідний заклик поширюють у мережі.

Як ідеться в повідомленні, акція протесту відбуватиметься сьогодні в центрі окупованого «ДНР» Донецька на вулиці Артема неподалік так званого «міністерства». Оскільки мітинг несанкціонований окупаційною владою «ДНР», то учасники пікету планують із 10-ї години ранку висловлювати протест, перекривши проїзд вулицею і постійно переходити проїжджу частину пішохідним переходом.

Читайте також: На окупованому Донбасі новий голодний бунт — бойовики рік не виплачують зарплату

Скільки саме окупаційна влада «ДНР» заборгувала шахтарям та гірники яких саме шахт братимуть участь в акції, не повідомляється, однак планується, що свої вимоги учасники пікету понесуть в так зване «міністерств ДНР» і не мають наміру розблоковувати проїжджу частину в центрі окупованого «ДНР» Донецька, доки в «міністерстві» їм не дадуть письмової відповіді.

Читайте також: На окупованому Донбасі «голодний бунт»

Додамо, що це вже далеко не перший «голодний бунт» на окупованому Донбасі. Російські окупанти не можуть дати ради захопленим українським підприємствам, у тому числі й шахтам. Ті з копалень, які ще працюють, мають величезні борги із зарплати.

Читайте також: На привласнених окупантами шахтах Донбасу катастрофічна ситуація з виплатою зарплатні

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», шахтарі та їх дружини не раз починали страйк, вимагаючи заборгованого. Окупаційній владі не залишалось нічого іншого, як потроху гасити борги із зарплати, однак повністю їх не виплачували ніколи.

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook