На окупованому Донбасі рівняють з землею меморіали бойовиків (Відео)

ф3На окупованих «ДНР» територіях систематично нищать меморіали бойовиків і так звані «прапори ДНР». Так місцеві мешканці чинять спротив окупантам.

Те, що на цвинтарях окупованих «ДНР» Донецька, Макіївки, Зугреса трощать нагробні меморіали бойовиків, визнає окупаційна влада: від березня до середини липня було зруйновано не менше 75-ти надгробків бойовиків і російських найманців. При цьому могили звичайних мешканців Донбасу, що розташовані поруч, залишались неушкодженими.

Читайте також: «Гідне» місце: «Гіві» поховають за межами цвинтаря між туалетом і могилою «Мотороли» (Фото)

Окупанти кажуть, що меморіали бойовиків трощать і зривають «прапори ДНР» вночі — під час дії запровадженої бойовиками «комендантської години». Очевидно, що навіть страх бути кинутим «на підвал» не зупиняє тих, хто ненавидить окупантів Донбасу: так звані «прапори ДНР» на цвинтарі Донецька, де поховані одіозні бойовики «Моторола» і «Гіві» стягували з флагштока вже кілька разів.

Читайте також: Як зараз виглядає могила ліквідованого в «ДНР» бойовика «Мотороли» (Фото)

Як визнають окупанти, загалом зруйновані не менше 75-ти меморіалів бойовиків.

«Факти починають мати системних характер», — визнав гендиректор так званого «державного» підприємства «Ритуал» Костянтин Мишко у репортажі сепаратистських ЗМІ.

Читайте також: У бойовиків «ДНР» істерика, бо про одіозного терориста «Гіві» вже всі забули (Фото)

У коментарях до цього відео, руйнування меморіалів бойовиків і постійні зривання «прапорів ДНР» користувачі прямо пояснюють тим, що мешканці окупованого Донбасу російських окупантів ненавидять все сильніше.

ф2ф1Обережно! На відео сепаратистська риторика

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook