На окупованому Донбасі прогриміли потужні вибухи — стала відома причина (Відео, Фото)

ф4Бойовики на Донбасі не припиняють обстріли позицій українських військ і на фоні активних бойових дій російські окупанти влаштовують ще й додаткові «навчальні» вибухи, що лякають місцевих мешканців і викликають обурення діями бойовиків.

Так, в окупованому «ДНР» Донецьку так зване «МЧС ДНР» влаштувало «тактичні навчання», підірвавши серією вибухів лід Донецького моря начебто для відпрацювання дій в разі льодоходу.

Однак вибухи, що налякали мешканців окупованого Донецька, були цілковитим абсурдом — на окупованих «ДНР» територіях немає рік із судноплавством чи таких, де льодові тороси можуть спричинити підтоплення територій. Про це масово писали в мережі мешканці окупованого «ДНР» Донецька, обурюючись тим, що вибухами бойовики завдали непоправної шкоди  водоймі, бо так звані рятувальники фактично глушили рибу.

ф3

«Навіщо цей цирк влаштовувати?», — обурювались городяни.

«Невже мало народ здригався за всі ці роки? Та й для риби, думаю, нічого хорошого», —  констатував недолугість дій окупантів користувач мережі.

«Про які затори йде мова, чи вибухівку списати треба?» — вказав на справжню мету вчинених бойовиками вибухів інший мешканець окупованих «ДНР» територій.

«Треба ще провести навчання для водолазів: як бути у випадку затоплення підводного човна», — з гіркотою висміяв дії бойовиків інший дописувач.

ф5ф6

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook