На окупованому Донбасі нове тотальне подорожчання, що може обернутись соціальним вибухом (Документ, Фото)

добро пожаловать в адНа окупованих «ДНР» територіях з першого липня дорожчає проїзд у маршрутках. Цим категорично не задоволені мешканці окупованих «ДНР» міст і прямо заявляють, що готові на протест.

Оголошення про подорожчання проїзду з 1 липня на 2 рублі до 11 рублів вже є в автобусах, що курсують окупованими «ДНР» містами .

Фото таких оголошень тамтешні мешканці викладають у мережу.

ф1

Такі нові тарифи в окупованому Донецьку  затверджені міською окупаційною владою і її розпорядження також опубліковане в мережі.

ф2

Зростає тариф на проїзд на 2 рублі і в окупованому Харцизьку. Так само — і в окупованій «ДНР» Макіївці.

ф4ф5

Очевидно, що тотальне подорожчання проїзду в маршрутках на таку суму було інспіровано саме на рівні «глави ДНР», тому мешканці окупованих «ДНР» територій у мережі обурюються саме діями Олександра Захарченка, нагадуючи, що зарплати в самопроголошеній «ДНР» мізерні і ті не виплачують вчасно.

ф3

«Захар, тобі пора на відпочинок… Або продавай свої машини і будинки і підвищуй людям зарплату», — прямо пише про відповідальність «глави ДНР» за доведення до зубожіння місцевих мешканців один із користувачів мережі,  натякаючи на можливість масових протестів.

Читайте також: Сьогодні на окупованому Донбасі різко подорожчав дефіцитний бензин (Фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», з середини травня на окупованих «ДНР» територіях в умовах дефіциту бензину почало дорожчати пальне.

Читайте також: На окупованому Донбасі нове подорожчання

До початку червня в ціні зросли й деякі харчі, зокрема, куряче м’ясо.

Читайте також: «Глава ДНР» підписав знаковий для пенсіонерів «указ» (Документ)

Укази і розпорядження так званого «глави ДНР» про підняття з 1 липня пенсій і зарплат шахтарям — сміховинні, бо розміри цих виплат на папері мають зрости на мізерні суми.

Читайте також: «Глава ДНР» підписав резонансне «розпорядження» (Документ)

Обурені такими діями окупаційної влади, мешканці самопроголошеної «ДНР» передбачали, що з обіцяним бойовиками мізерним підвищенням виплат на ділі зростуть ціни. Так і вийшло — тарифи на проїзд зростають. Чим це закінчиться для окупаційної влади — «голодними бунтами» чи все буде тихо — поки невідомо.

Читайте також: Мешканці окупованого Донбасу передбачають різке зростання цін через нову пенсійну ідею «глави ДНР»

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook