На окупованому Донбасі гучні арешти: бойовики кинули «на підвал» високопосадовця «ДНР»

Арештований бойовиками "перший заступник "Ташкента" Михайло Халін. Фото - сайт "Миротворець"

Арештований бойовиками «перший заступник «Ташкента» Михайло Халін. Фото — сайт «Миротворець»

Бойовики продовжують ділити сфери впливу у розграбуванні окупованого Донбасу.

Нова окупаційна влада «ДНР» під керівництвом Дениса Пушиліна взялась зачищати високопосадовців, що розграбовували окупований Донбас під керівництвом екс-глави ДНР» Олександра Захарченка.

Так, за майнові злочини і «віджату» власність бойовики «ДНР» порушили цілий ряд «кримінальних справ» і кинули на підвал колишнього першого заступника «міністра доходів і зборів ДНР» Михайла Халіна. Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ.

За їх повідомленнями, заступника «міністра» Олександра Тімофєєва, який після ліквідації «глави ДНР» Олександра Захарченка у серпні втік у РФ, підозрюють у тому, що він з підлеглими накрав мільярди. Зокрема, «віджав» у місцевого аграрного підприємства майна на 500 мільйонів рублів.

Крім того, пишуть ЗМІ сепаратистів, так звана «Генпрокуратура ДНР» порушила й інші кримінальні справи щодо працівників «міністерства», які продали вагонів на 5 мільярдів рублів.

ф1ф2ф3У мережі, коментуючи новини, дописувачі з окупованого Донбасу припускають, що голосні арешти в терористичній «ДНР» нічого не означають:  нова окупаційна влада представників старої відпустить за великі хабарі.

ф6ф8

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook