На окупованому Донбасі буде голодний бунт? Мешканці обурені діями окупантів через подорожчання хліба

ф6Бойовики на окупованому Донбасі «догоспадарювались» до того, що скоро їсти там буде нічого — катастрофічно не  вистачає борошна навіть на хліб, відтак хліб стрімко подорожчав.

Про це з обуренням повідомляють у мережі мешканці окупованих територій.

За їх повідомленнями, 29 листопада на окупованих «ДНР» територіях буханка хліба подорожчала на 2-4 рублі. Це підтверджують мешканці Донецька, Макіївки, Зугреса та інших окупованих «ДНР» міст.

ф1ф2ф3

Таке подорожчання хліба масово обурило мешканців окупованого Донбасу. У коментарях вони прямо звинувачують у таких діях окупаційну владу, стверджуючи, що вона черговий раз їх обдурила.

ф4ф5

 

Читайте також: Хліба не буде: на окупований Донбас насувається реальний голод

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», у серпні цього року окупаційна влада «ДНР» визнала, що цьогорічний врожай зернових в самопроголошеній «ДНР» буде вдвічі меншим, як торік.

Читайте також: Окупанти Донбасу дали брехливу обіцянку, яку точно не виконають

На цьому фоні тодішній так званий «віце-прем’єр ДНР» Олександр Тімофеєєв визнав, що цьогорічний врожай зернових на окупованих «ДНР» територіях низький, але відразу ж бравурно заявив сепаратистським ЗМІ, що зерна, мовляв, вистачить і це «не призведе до росту цін на кінцеву продукцію — підвищення не передбачено».

За вказівкою Кремля верхівка «влади» в самопроголошеній «ДНР» змінилась і ціни на хліб зросли. Як виживатимуть мешканці окупованих «ДНР»  територій при дефіциті зерна, борошна і хліба, який подорожчав, ані бойовиків, ані Росію, вочевидь, не цікавитиме.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook