На окупованому Донбасі бойовики масово зганяють «в армію» всіх (Фото)

ЛНР-прапорець на автоматіВоювати і гинути за «рускій мір» практично ніхто з мешканців окупованого Донбасу добровільно уже не хоче, бо добре знає справжнє обличчя «руского міра» на собі. Відтак окупантам Донбасу катастрофічно бракує бойовиків в так званих «арміях».

З цією метою бойовики «ЛНР» прийняли так званий закон про військову службу і тепер на його підставі зобов’язують усіх прийти в «військкомат».

Як пишуть у мережі місцеві мешканці, відповідні оголошення окупанти розвісили у під’їздах житлових багатоповерхівок окупованого Луганська. Фото таких оголошень бойовиків мешканці окупованих «ЛНР» міст викладають у мережі.

Читайте також: Підготовку до військової служби окупанти Донбасу зробили обов’язковою — в «ЛНР» новий «закон» про військову службу

Як ідеться в оголошенні, у так звані «військкомати ЛНР» мають з’явитись усі, хто станом на 12 травня 2014 року мав прописку в населених пунктах, що зараз окуповані «ЛНР».

Окупанти Донбасу в такий спосіб мають намір звірити дані тих, хто стоїть на військовому обліку і поставити на цей облік тих, хто ще не стоїть.

Читайте також: На окупованому Донбасі бойовики масово розсилають повістки в «військкомати» (Фото)

Що з того вийде в окупантів — поки невідомо.

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook