На окупованому Донбасі бойовики масово розсилають повістки в «військкомати» (Фото)

ф1Охочих служити в так званих «арміях» самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» на окупованому Донбасі уже практично немає, відтак бойовики взялись зганяти туди усіх, хто більш-менш підходить за віком.

Після прийняття в самопроголошеній «ЛНР» так званого закону про військову службу, військкомати бойовиків взялись надвилати повістки про необхідність з’явитись у військкомат.

Як пишуть у мережі мешканці окупованого Луганська, повістки в кінці червня почали масово розносити по квартирах представники «військкоматів ЛНР», крім того повістки з’явились у поштових скриньках луганчан. Фото цих повісток від бойовиків масово викладають в мережі.

Мешканці окупованого «ЛНР» Луганська появу повісток напряму пов’язують з новим «законом ЛНР» про військову службу, прийнятому в середині червня. Також зазначають, що ті, хто мав би підпадати під дію цього «закону», давно втекли з «ЛНР», щоб не йти воювати за «рускій мір».

Читайте також: Підготовку до військової служби окупанти Донбасу зробили обов’язковою — в «ЛНР» новий «закон» про військову службу

Однак, зазначають, ризик зараз навис над школярами-підлітками — їх бойовики ставитимуть на облік, а далі змушуватимуть іти в «армію ЛНР».

ф1ф2ф3

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook