На окупованій Луганщині почалася нова біда

gripp1

Рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) та грип на тимчасово непідконтрольною території Луганської області перевищив епідеміологічний поріг, пише Depo.Донбас.

«За інформацією СЕС, рівень захворюваності на ГРВІ та грип в республіці на 52 тижні (22-29 грудня) перевищив епідемічний поріг на 30,3%: при рівні епідпорогу 45,8 на 10 000 населення захворюваність склала 59,7″, — йдеться в повідомленні.

Читайте також: У бойовиків на Донбасі дезертирство через пиятики

Найвищий рівень захворюваності відзначають в Антрациті, Алчевську, Краснодоні, Ровеньках, Свердловську, Первомайську, Стаханові, Лутугинському районі. Зростання захворюваності відбулося в усіх вікових групах.

«Всього за 52 тиждень на ГРВІ захворіло 8979 осіб, що вище рівня захворюваності 51-го тижня на 11,2%. Встановлено діагноз «грип» клінічно у 51 хворого. Шпиталізовано в лікувальні установи з діагнозом ГРВІ 636 чоловік», — йдеться в повідомленні.

У Ровеньках, Алчевську, Антрациті, Брянці, Кіровську, Первомайську, Стаханові, Перевальському районі нійбільша кількість захворілих серед школярів.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook