На окуповані території Донбасу суне нова біда

Мешканці окупованих територій можуть залишитись зовсім без засобів до існування, відтак можливий голод. Особливо це стосується старих людей.

У більшості з них закінчується термін дії карток українських банків, відтак знімати гроші і привозити їм пенсії знайомі і сусіди вже не зможуть. Про таку проблему пишуть українські патріоти у групі «Нова Горлівка«, яка опікується такими старими і немічними залишенцями в окупованому місті.

Читайте також: Настає голод — українці організувались в окупованій Горлівці для допомоги «залишенцям»

«Нова напасть спіткала наших старих. Термін дії банківських пенсійних карток вийшов. Щоб отримати картку, необхідна особиста присутність. Довіреності не «катять». Тобто за банківськими правилами отримати гроші по довіреності можна, а картки немає… Телефонують знайомі, що робити, адже люди старше 80, їм навіть перепустку не робили, сенсу немає — не доїдуть, помруть по дорозі… Сидимо, ламаємо голову, шукаємо рішення», — написали українські патріоти окупованого міста.

Горлівка- Нова надія рахунок для допомоги

Вони також навели нинішні ціни в Горлівці при «ДНР» у російських рублях.

«Зайшли в магазин. Соковитий, великий, червоний болгарський перець — так хочеться його вкусити — 460 рублів кіло. Сир — 370. М’ясо — 425. Сало -340. Хліб — 14. Яєць і молочки немає… Ось стоїш і думаєш — ЯК і ЗА РАХУНОК ЧОГО ВИЖИВАЮТЬ ЛЮДИ???!» — написали горлівчани.

Вони також додали, що будуть вдячні за будь-яку допомогу для старих і немічних залишенців окупованої Горлівки: «Ми і далі від допомоги не відмовляємося. Картковий рахунок Приватбанку: 4731185604851375″.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook