Окупанти Донбасу доводять місцевих мешканців до відчаю і спроб самогубства

добро пожаловать в адОкупанти Донбасу створили місцевим мешканцям умови, в яких жити неможливо: стан медичної допомоги на окупованому Донбасі вкрай поганий, а місцеві мешканці через непосильно дорогі медикаменти та астрономічні ціни на операції готові накласти на себе руки, аби не мучитись від болю.

Про це пишуть у мережі мешканці окупованих «ДНР» територій.

Так, користувач баба Томаповідомила в мережі, що літню жінку-прибиральницю, яку забрала з робочого місця швидка допомога, одна з лікарень окупованої Макіївки не прийняла, а до іншої №2 довелось діставатись уже маршруткою.

Та там без грошей лікувати пацієнтку і не починали.

«Ніхто нічого не робить. Чекають. А на що чекати, коли катма тих грошей в бідолахи? Та кого це хвилює? Каже, сердешна, що хотіла стрибнути з вікна (сьомий поверх). Бо повна безвихідь», — пише дописувач.

Тим часом до цієї макіївської лікарні №2 приїздила так звана депутат «народної ради ДНР» (так бойовики називають свій «парламент» — ред.). У відділення для онкохворих привезла ікону та соку. На тому проект «Турбота» від окупантів завершився.

Читайте також: «Ситуація дуже печальна»: мешканці окупованого Донбасу залишились без медичної допомоги

Користувач Одессит с Молдаванки у коментарях також підтвердив, що в так званих лікувальних закладах самопроголошеної «ДНР» — непомірні побори, і без грошей ніхто до пацієнта і не підійде.

«Хвору після інсульту щоб перенести з 2-го поверху на 4-ий санітари вимагали 120 рублів… Вони справедливу державу будують», — з обуренням пише про дії окупантів дописувач.

ф2ф3

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook