На обороноздатність Тернополя влада виділить більше 3 млн грн

P4100011-nУ Тернополі проведуть ряд заходів для посилення обороноздатності, повідомляє сайт міської ради.

Причому на ці заходи та дотримання громадського порядку у проекті міського бюджету на 2015 рік передбачили понад 2 мільйони 310 тисяч гривень.

Читайте також. Правоохоронці та рятувальники Тернопілля — в посиленому варіанті несення служби (Фото, Відео)

Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення ремонтно-відновлювальних робіт у бомбосховищах, придбання предметів індивідуального захисту та самооборони, пально-мастильних матеріалів, засобів медичного призначення.

- У Тернополі передбачили провести цілий комплекс заходів щодо забезпечення обороноздатності та дотримання громадського порядку в місті, — каже міський голова Сергій Надал. – Саме тому у проекті бюджету ми передбачаємо кошти для першочергових потреб для захисту місцевого населення, а також вносимо на розгляд депутатів «Програму забезпечення обороноздатності військових формувань». На неї плануємо виділити мільйон гривень. Ці кошти спрямують для придбання спорядження, техніки та інших необхідних речей, що потрібні для бійців, які будуть вирушати із Тернополя у зону АТО.

Читайте також. Водіїв у Тернополі спонукають звертати більше уваги на пішохідні переходи (Відео)

Варто зазначити, що у зв’язку з трагічними подіями на сході України, у місті відбулося позачергове засідання антитерористичного центру за участі керівників Служби безпеки України, Міністерства надзвичайних ситуацій і Міністерства внутрішніх справ у Тернопільській області. За результатами засідання прийняли рішення реалізувати цілий комплекс заходів. Зокрема: ввести посилені патрулі вулиць міста у вечірній та нічний час, посилити охорону об’єктів стратегічного значення, місць масового скупчення людей, а також підготувати до розгортання блокпости на в’їздах в місто, де службу будуть нести правоохоронці.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook