На наступній Паралімпіаді хорошого результату не буде — Сушкевич про «закулісся» Ріо (Відео)

ф1Українські паралімпійці через анексію Криму залишились без літньої тренувальної бази. Цьогорічний успіх українських спортсменів у Ріо — це ще інерція попереднього тренувального процесу, але через 4 роки вона без відповідної бази піде на спад.

Про це сказав в інтерв’ю «Обозревателю» Президент Паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич.

Він назвав причину феноменального успіху українців на Паралімпіаді2016.: крім доброї фізичної форми і прагнення перемоги у такій кількості медалей українців є ще й заслуга Бразилії. Володимир Сушкевич розповів, що бразилійці вболівали майже виключно за уцкраїнських паралімпійців, якщо тільки в тому чи іншому виді спорту не було прямого суперника з Бразилії.

Фурор викликала й форма наших паралімпійців. Футболку чи інший елемент форми збірної України як сувенір чи подарунок хотіли отримати не тільки бразильські вболівальники, а й спортсмени-паралімпійці з інших країн.

Тому, каже Валерій Сушкевич, за своєю формою українські спортсмени пильнували дуже добре.

А крали в Ріо все, називає проблеми бразильських організаторів Сушкевич. Каже, особливо неприємно було бачити,  як поліція проводила обшуки груп працівників олімпійського селища, які йшли з роботи.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook