На Львівщині відбувся справжній бій між міліцією та бійцями Правого сектору (Відео)

1Стрілянина по колесах автомобіля із засідки і формальна причина затримання. У Львівській області міліція взяла під варту бійців «Правого Сектора». Що з ними зараз — дізнавалися кореспонденти «Подробиць».

Шестеро бійців Правого сектора поверталися із зони АТО додому, в Ужгород. За плечима — довгі тижня жорстоких боїв з терористами. Все це зброя — два гранатомета, один кулемет, п’ять автоматів, патрони — захопили в бою. І з ним же планували, після короткого відпочинку — повернутися на фронт. Але по дорозі додому, біля міста Стрий — їх несподівано обстріляли із засідки. вогонь відкрили співробітники львівського управління по боротьбі з організованою злочинністю. Ось як пояснюють це в МВС:

Дмитро Загарія, начальник ГУ МВСУ у Львівській області:

- Не зупинилися автомобілі, і працівники використали своє право, застосування зброї для зупинки транспорту, путьом попереджувальних вистрелів.

У Правому секторі — обурені. Кажуть, кілька годин взагалі не могли з’ясувати, де хлопці — з ними зник зв’язок. Керівники організації вважають — бійців затримали за надуманою причиною, і тепер поводяться як зі злочинцями.

Артем Луцак, керівник львівської організації «Правий Сектор»:

- Поверталися з зони АТО. Останній тиждень були в оточені, під «Градами». І на декілька днів їхали додому відпочити. Їх львівський УБТ затримував стріляниною по колесах. 12 годин їх тримали в наручниках у камері.

У західному регіональному штабі кажуть — зброя, захоплене в бою, за законом, має залишатися на складах.

Олександр Поронюк, керівник прес-центру Західного оперативного командування:

- Я думаю, що військові бі взяли на тимчасове зберігання зброю, щоб люди могли спокійно поїхати додому відпочити.

У Правому секторі кажуть — на ділі такої практики не існує.

Артем Луцак, керівник львівської організації «Правий Сектор»:

- Ці хлопці воюють так само, як воюють всі військові. Якщо б там була спеціальна камера схову для зброї то напевно вони б її там позбавили.

Що інкримінують затриманим бійцям Правого сектора — поки невідомо. Їх продовжують допитувати у міліції міста Стрий, де і затримали. З Києва у Львівську область вже виїхали адвокати організації — будуть надавати юридичну підтримку патріотам.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook