На Луганщині спіймали бабусю-ватницю, яка підпрацьовувала у бойовиків шпигункою

Співробітники контррозвідки СБ України на Луганщині затримали місцеву мешканку, яка збирала дані для бойовиків.

Як передає кореспондент ТСН, протягом січня-лютого жінка за завданням представника розвідувального підрозділу одного з незаконних збройних формувань так званої «ЛНР» здійснювала збір та передачу розвідувальної інформації щодо географічного розташування бойових позицій, чисельності особового складу, кількості озброєння та розміщення бойової техніки сил АТО. Інформацію збирала з розмов зі знайомими, питала людей на ринку та в інших людних місцях.

Читайте також: На Донбасі затримали двох поплічників бойовиків «ДНР»

Для контактів зі своїм куратором з «ЛНР» жінкою використовувався окремий мобільний термінал, а свої розвідповідомлення вона доповідала з використанням умовних назв для різних видів бойової техніки, належності українських військовослужбовців конкретним підрозділам та відомствам, а також їх бойових позицій на місцевості. У заподіяному жінка розкаялася.

«Звичайно шкодую, це все необдумано. Непростимо у такому віці такі дурниці робити», — сказала затримана на допиті.

Органами дізнання в рамках кримінального провадження здійснюються першочергові слідчі дії за фактом причетності жінки до вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.258-3 КК України («Створення терористичної групи чи терористичної організації»).

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook