На каналізаційному колекторі в Маріуполі сталася аварія: нечистоти затопили майже сотню приватних дворів (Відео)

фото: 5 канал

фото: 5 канал

І наслідки цієї аварії можуть бути дуже плачевними, якщо влада не відремонтує колектор у найближчі дні. Адже у місті є загроза розповсюдження кишкової інфекції.

Масштаби аварії досить серйозні: кубометри нечистот затекли на  обійстя містян, а також на територію місцевого підприємства та навіть на цвинтар, інформує 5 канал.

«Води був повний двір. Не вистачало буквально півметра, щоб набралося тут все. Це був порятунок. Я вважаю, що це катастрофа», – каже мешканка Маріуполя Поліна Грива.

Стоки затопили майже сотню приватних дворів.

Тертій день працівники ветеринарної служби дезінфікують подвір’я спеціальним розчином. За цей час встигли обробити зо три десята обійсть.

«Зроблено зачищення території дворів, проводиться дезінфекція для того, щоб обробити територію, яка була забруднена хозбитовими стоками, щоб не допустити розповсюдження майбутніх інфекційних захворювань», – каже начальник Маріупольського відділу ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області Андрій Бандурко. Колектор, на якому сталася аварія, обслуговує три райони міста. Його побудували пів століття тому. Комунікації прокладали на глибині семи метрів.

Скільки ще триватиме дезінфекція, працівники ветеринарної служби не прогнозують. Обіцяють працювати, доки не виконають усі замовлення від потерпілих.

Подробиці — у відео 5 каналу:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook