На Франківщині відбудеться найдовший різдвяний фестиваль “Тепле Різдво”

25593775_1325670784205664_293848563_n25 грудня о 18:00 у місті Яремче, Івано-Франківської області, відкривається найдовший за тривалістю фестиваль в Україні “Тепле Різдво”, який триватиме на головній площі міста до 21 січня 2018 року.

Мета заходу — відтворити родинну традицію святкування новорічно-різдвяних свят для мешканців не лише Галичини, а й для всіх українців — гостей Яремче, адже місто має свою багатовікову історію та береже традиції карпатського краю.

Поринути у атмосферу Різдва допоможе ярмаркове містечко, хатинка для майстер-класів, святкова кухня.

Гості свята зможуть ознайомитись з багатовіковими традиціями новорічно-різдвяного святкування, побачити яскраві вертепні дійства, почути самобутні колядки, відвідати понад сотню культурно-мистецьких заходів та наживо почути якісну українську музику. Це лише частина того, що чекатиме вас на цьогорічному Теплому Різдві.

У програмі фестивалю: візуальне мистецтво, концерти (автентична і альтернативна музика), театральні вистави, екологічні та туристичні локації, кіно та літературні майданчики. А родзинкою дійства стане »Тепла Пошта» - можливість надіслати вітальну листівку в будь-який куточок світу та Різдвяне радіо - можливість послухати святкову українську музику на офіційному сайті фестивалю.

25 грудня о 16:00 відбудеться прес-конференція з приводу відкриття (м. Яремче, вул. Грушевського, 29, заклад «Ведмежа гора»). У прес-конференції візьмуть участь: Олександр Балтушев — співзасновник проекту «Тепле Різдво», продюсер фестивалю «Porto Franko», музикант, режисер, Ігор Полатайко — співзасновник проекту «Тепле Різдво», громадський активіст, фотограф, Іван Леньо та Володимир Шерстюк — музиканти гурту «Kozak System», Любомир Марусин — начальник відділу міжнародного співробітництва туризму та інвестицій Яремчанської міської ради. На відкритті виступатимуть гурти «KOZAK SYSTEM», «КораЛЛі» та DJ Dub Ro.

Фестиваль “Тепле Різдво” проводиться втретє, при цьому вперше в Яремче. Традиційно організатори фестивалю найперше прагнуть створити теплу різдвяну містерію для родинного святкування новорічно-різдвяних свят.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook