На Донеччині сьогодні висадили перші дерева у рамках проекту «Алея Єдності»

фото: Операція Об'єднаних сил

фото: Операція Об’єднаних сил

Представники командування Об’єднаних сил посадили перші дерева на “Алеї Єдності” на території загальноосвітньої школи у селі Новолуганському на Донеччині, інформує сторінка Фейсбук Операції Об’єднаних сил.

Сьогодні, 11 вересня, на території Новолуганської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулось свято до Дня Захисника України, в рамках якого було відкрито “Алею Єдності”.

– Алея Єдності, яку ми закладаємо сьогодні, є символом єдності нашого народу, символом того, що і схід із заходом, як і північ з півднем, і армія з мирним населенням насправді єдині! – сказав зокрема заступник Командувача Олександр Голоднюк. – Об’єднані сили створені для миру, а не для війни, і ми забезпечимо вам мирне небо над головами і мирне безтурботне життя!

Почесні гості разом із дітьми та їхніми вчителями посадили перші дерева на новоствореній “Алеї Єдності”, тим самим продовживши співпрацю школи з шефами, військовими, та поклавши початок майбутнім відносинам народу з армією, яка його захищає. Ці саджанці, 52 кущі козацького ялівцю та 5 блакитних ялинок, виростила й передала військовим Об’єднаних сил сім’я Воляників із Запоріжжя.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook