В «ДНР» почалася нова епідемія (Документ)

1454397829_dollarphotoclub_54940412Захворюваність на туберкульоз на підконтрольній бойовикам території Донецької області станом на кінець січня перебувала на «критичному для цього періоду року» рівні, передає Depo.Донбас.

«Головлікар ДНР» та члени «комітету з конкурсних закупівель» повідомляють, що документ поданий на ім’я ватажка «ДНР» Олександра Захарченко в кінці січня. За даними епідіомоніторінга, на окупованій території Донеччини в січні 2017 року було зареєстровано понад 25 тисяч випадків захворювання на туберкульоз і близько 12 тисяч захворювань на вірусні респіраторні інфекції. Зафіксовано понад 40 смертей від ускладнень ГРВІ.

Читайте також: «Тимчасову адміністрацію» з Росії вже представили — став відомий план бойовиків щодо одного з підприємств Ахметова

Зазначається, що особливо гостра ситуація поруч з лінією розмежування.

«Захворюваність на туберкульоз і супутні захворювання зросла на 54%. Летальних випадків зафіксовано понад 75. Загострення епідситуації в прикордонних районах в першу чергу обумовлено тим, що серед військовослужбовців зросла кількість колишніх укладених «республіканських» колоній з відкритою формою туберкульозу», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Директора «Донбас Арени» забрали — бойовики почали «націоналізацію» власності Ахметова і не приховують, що їх квапить Кремль

Зазначається, що неконтрольовані виїзди таких інфікованих військовослужбовців в окуповані населені пункти різко загострюють захворюваність серед населення цих міст.

«Місцеві лікарі настійно рекомендують «ввести на території республіки строгий карантин, обмежити пересування і виїзди військовослужбовців в міста». Також окупаційній «владі» рекомендують купити 2-4 комплексу «Флюкар 12КФ1″ (комплекс для проведення флюорографії виробництва Казахстану) і ліків з Білорусі, Індії та Казахстану», — йдеться у повідомленні.

194057194058

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook