На «Братині» на Тернопільщині гуляли гості зі всієї України (Фото)

1Відомий щорічний мистецько-краєзнавчий фестиваль «Братина» вже втринадцяте пройшов у селі Стіжку Шумського району на Тернопільщині. Традиційно фольклорне дійство відбувається на Зелені свята, що цьогоріч припали на 27—28 травня, та збирає гостей з усіх куточків України й навіть з-за кордону.

Духовна частина святкової програми проходить в унікальній старовинній Свято-Троїцькій церкві на Даниловій горі, де богослужіння відбувається лише раз на рік. Архиєрейську Божественну літургію у древньому храмі звершив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. А опісля учасники фестивалю мали змогу оцінити роботи місцевих умільців на ярмарку ремесел та почастуватися на знаменитій «Волинській гостині».

4

Родзинкою «Братини», як завжди, став гучний концерт за участю великої кількості талантів зі всієї України, адже в рамках фестивалю проходить також і конкурс виконавців сучасної української пісні та співаної поезії «Гремислава». Провели на «Братині» й багато мистецько-культурних подій, в тому числі книжковий круглий стіл «Волинський літопис».

2

Уже котрий рік поспіль підтримує проведення фестивалю і «Мрія Агрохолдинг». На організацію «Братини» компанія спрямувала 50 тис. грн благодійної допомоги. Завдяки цим коштам організатори свята змогли запросити на музичну сцену спеціальних гостей гала-концерту.

3

— Агрохолдинг «Мрія» вже не вперше підтримує цей захід, адже бачить, яку кількість людей він гуртує навколо себе. А це свідчить, що захід є цікавим і пізнавальним. Укотре ми беремо на себе фінансування музичної частини фестивалю та запрошення музичних гуртів. Сподіваємося, що підтримка «Братини» стане доброю традицією і ще більше гостей не лише з нашого регіону відвідають фестиваль, — зазначив старший менеджер із зв’язків з громадськістю агрохолдингу «Мрія» Микола Вальчук.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook