На 25% дорожче, як в РФ: стали відомі ціни на найдешевше куряче м’ясо на окупованих «ДНР» територіях (Фото)

ф3Свинина чи телятина для мешканців окупованого Донбасу стали недоступними за цінами: окупанти Донбасу зруйнували економіку і тепер мешканці окупованих «ДНР» і «ЛНР» територій виживають за мізерні подачки окупантів, які ті називають пенсіями і зарплатами.

Відтак, щоб зовсім не залишитись без м’яса, мешканці окупованих «ДНР» територій перейшли на дешевше куряче м’ясо, однак і воно тепер стало для тамтешніх жителів задорогим. Зараз черги вишиковуються за найдешевшими субпродуктами курятини: крильцями та хребтами, які продають у крамницях птахофабрики, що розташована на окупованій ДНР» території.  ІА «7 Днів-Україна» раніше публікувала фото цих черг за субпродуктами до відповідних крамниць.

Читайте також: На окупованому Донбасі введуть талони на їжу? (Фото)

Мешканець окупованого Донецька Donetsk2018 виклав у мережу фото цін на курятину у такому магазині, і виявилось, що найдешевша курятина в окупованому Донецьку на чверть дорожча, як в РФ.

«Дорожче, як в Росії на 25%. Хтось зловживає монопольним становищем на Донбасі і маржа іде в кишеню республіканським олігархам. Вся влада народу???» — з обуренням пише у коментарях до фото про порядки окупантів Донбасу дописувач Musatov Pavel.

Інші користувачі мережі відзначають, що ціни на курятину на окупованому Донбасі абсолютно завищені відносно тамтешніх зарплат і захмарні для рівня купівельної спроможності мешканців окупованого Донбасу.

«Для Хабаровська нормальні ціна», — коментує фото з цінниками на найдешевшу курятину в Донецьку дописувач Майборода.

«Боюсь поцікавитись нормальною зарплатою для Хабаровська. 5 тисяч? 7? 10?», — запитує Jared Gilman‏ 

«20-25″, — відповідає йому Майборода.

«А у нас 5-10. 15 — щастя» — пише Jared Gilman, про рівень зарплат на окупованих «ДНР» територіях, при яких ціна на куряче м’ясо і навіть на субпродукти стає для мешканців окупованого «ДНР» Донбасу захмарною високою, відтак і цей продукт харчування — недоступним.

ф1ф2ф3

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook