На окупованому Донбасі раптово зросли ціни на деякі продукти харчування (Фото)

ф1Вижити на окупованих територіях Донбасу тамтешнім мешканцям стає все складніше: бойовики зруйнували економіку, а через мізерні доходи мешканців окупованих територій навіть їжа для них стає занадто дорогою.

Так, вслід за м’ясом на окупованих «ДНР» територіях раптового зросли ціни на рибу.

Про це написав у мережі мешканець окупованого Донецька Donetsk2018. Він виклав у мережі фото цін на рибу та морепродукти, зроблені в одному з магазинів міста 2 серпня.

«Зайшов у рибний купити коту бичків. А бички уже в одну ціну з оселедцем», — написав користувач в анотації до фото.

Читайте також: Ціни на рибу і морепродукти в окупованому «ДНР» Донецьку (Фото)

«Ціни на 20% вищі за російські. Оселедець в Росії починається з 75 рублів. Бички — це 2 сорт. Риба не промислова і спроби продати її по завищеній ціні влітку мають місце», — зауважив у коментарі до знімків цін на рибу в окупованому «ДНР» Донецьку дописувач Musatov Pavel.

Читайте також: На окупованому Донбасі введуть талони на їжу? (Фото)

Інші користувачі мережі у коментарях зауважують, що на окупованому Донбасі зарплати значно нижчі, як в РФ, і з такими темпами подорожчання риба та інші харчі в самопроголошеній «ДНР» скоро стануть зовсім недоступними за ціною для зубожілих під окупацією «ДНР» місцевих мешканців.

Читайте також: На 25% дорожче, як в РФ: стали відомі ціни на найдешевше куряче м’ясо на окупованих «ДНР» територіях (Фото)

ф1ф2ф3ф4

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook