Митці Тернопілля вшанували пам’ять Кобзаря виставкою (Фото)

Основне-nВиставку робіт, присвячену 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, відкрили у  картинній галереї Тернопільської обласної організації Національної спілки художників України.

В її експозиції – роботи художників краю на «шевченківську» тематику (див. фото унизу).

Читайте також. На виставках у Тернополі – і дитячі малюнки, і геніальні твори (Відео)

На урочисте відкриття виставки завітали міський голова Тернополя Сергій Надал, його заступник Леонід Бицюра, представники творчих і мистецьких спілок краю, жителі міста.

- Вшановуючи пам’ять Кобзаря, кожен з нас має задуматися, який внесок у боротьбу за незалежність і краще життя зробив він, — каже мер Сергій Надал. –  Минають роки, але слово Шевченка не вмирає. Напевно, немає оселі, де б не було Тарасового «Кобзаря». На його сторінках переплелися минуле, сьогодення і майбутнє.

Читайте також. “Piano Extremist” не виступатиме в закритих приміщеннях, тому їде у Тернопіль на майдан (Відео)

Виставка вражає і кількістю і робіт, і багатою палітрою кольорів, і різноманіттям технік, і яскравими образами. Оглянути її  всі охочі можуть протягом місяця.

- Кожен із нас готував свій подарунок Кобзарю до його ювілею, — наголосив заступник міського голови Леонід Бицюра. – Та, напевно, найбільший дар – це виконання присяги, яку ми склали біля пам’ятника Шевченку минулого року: святкувати 200-річчя від дня народження Пророка української нації у новій країні. Напевно, тоді нам здавалося, що зламати окупаційний режим  неможливо. Але нація піднялася з колін і перемогла. У цьому ми також завдячуємо Кобзареві, адже його слова та ідеї надихали нас у нелегкій боротьбі!

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook