Мисливці за скарбами стверджують, що знайшли таємничу Бурштинову кімнату, вкрадену нацистами під час Другої світової війни

чЯк відомо, Бурштинова кімната була створена винятково з бурштину, золота і дорогоцінних каменів. Передбачається, що її вартість становить не менше $ 265 млн. Цей шедевр був втрачений після того, як його пограбували гітлерівські війська в Калінінграді, пише liganews.net.

Однак тепер експерти вважають, що всі коштовності Бурштинової кімнати поховані в підземному комплексі, використовуваному нацистськими вченими під час війни. Як стверджує Пітер Лор, скарби під землею в німецькому Дрездені.

— Бурштинова кімната прихована під землею біля залізничної лінії, де в квітні 1945 року був зупинений поїзд з Кенігсберга, — повідомив він.

Поряд з іншими мисливцями за скарбами Леонардом Блемером і Гюнтером Екхардт Лор також вважає, що під землею досі лежать і скарби, що належали іншому німецькому диктатору — кайзеру Вільгельму.

— Ми виявили сліди на деревах, які залишили сталеві канати, що використовувалися для транспортування ящиків зі скарбами, — заявив Екхардт. — Вимірювання припускають систему секретних тунелів під самою печерної системою.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook