Миру і спокою Україні бажає Олена Підгрушна, бо дуже хоче стати мамою (Відео)

ОленаЧемпіонка Олімпіади Олена Підгрушна повернулася у Тернопіль.  Каже, що почувалася не в найкращій формі, але в останній естафетній гонці реалізувалася сповна.

В Олімпійському селищі у Сочі спортсменка почувалась як вдома. Самі змагання вважає добре організованими. Докладно про це — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Освітянам у Тернополі з нагоди 8 Березня даруватимуть добре слово і посмішку (Відео)

- Навіть за тих погодних умов, що були — плюсова температура і для лижників, і для снігу — не найкращий варіант, організатори максимально робили все, щоб ми почувалися комфортно. Вручну і розгрібали, і загрібали, і сіллю посипали, просто лижами топтали, — пригадує чемпіонка Олімпійських ігор в Сочі, чемпіонка світу та Європи з біатлону Олена Підгрушна.

На Олімпіаді, як розповідає спортсменка, не було жодної думки не виходити на старт. Від вболівальників з України приходили повідомлення: «Ми стоїмо на Майдані. Зробіть все, щоб виграти». Тому в останній гонці команда України із біатлону зібрала всі сили і таки виграла.

Читайте також. Тернопіль: “Світло Тарасового слова” – у вузі та у філармонії

- Після фінішу норвезька команда підійшла до кожної з нас і сказала: «Ми дуже щасливі, що саме ви перемогли якраз на фоні тих всіх подій, які у вас відбуваються. Ви надзвичайно сильні», — розповідає Олена Підгрушна.

На змаганнях чи не вперше були батьки Олени Підгрушної.

- Коли ти після фінішу бачиш ці усміхнені обличчя – «Ми тебе все одно любимо, з будь-яким результатом», цього не передати, — каже вона. — Звичайно, вони свою роль підтримки виконали.

Читайте також. На родинну толоку в Тернополі усіх запрошують 7 березня

Нині чемпіонка — вдома, аби відновити здоров’я. Олена навіть пропустить наступний сезон змагань. А ще — готуватиметься стати мамою.

- Дасть Бог… Адже я чоловіка толком не бачу. Він поки що в Києві, а я — тут. Чекаємо, поки війна закінчиться, — жартує спортсменка.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook