Мирослав Гай застеріг від фатальної помилки на Донбасі через розведення військ: «Ми перестаємо діставати противника»

Мирослав Гай. Фото - Фейсбук

Мирослав Гай. Фото — Фейсбук

Ветеран АТО, який перебуває в оперативному резерві 1-ї черги як заступник командира роти 95-ї ОДШБр ЗСУ, військовий волонтер і громадський активіст Мирослав Гай:

Разумков каже, що потрібно розвести війська по всій лінії фронту і це принесе мир.

Разумков не дурень — він ворог.

На фронті основні втрати військам робить артилерія.

Так, є снайпери, є ПТРК, є і звичайна стрілецька зброя, в силу близькості позицій, і диверсанти.

Але щодня росіяни використовують великі калібри, заборонені Мінськом.

При цьому вони не пускають ОБСЄ в багато районів окупованих територій там, де дислокуються війська, техніка та інші військові об’єкти.

Українська армія — як на долоні і заборонені калібри не використовує.

Артилерія може стріляти на багато кілометрів. І чим ми ближче до неї, тим нам легше її виявляти. Ми не відповідаємо ворогові тією ж монетою через мінські угоди, але при бажанні та вмінні ми можемо виявляти і придушувати супротивника.

Відвівши війська, ми перестаємо діставати противника вогневими засобами, дозволеними Мінськом. Ми ускладнюємо для себе можливості його виявлення і придушення.

Оскільки росіяни використовують велику артилерію, для якої розведення на кілька кілометрів ролі не відіграє, то ми таким чином переносимо вогонь ворога вглиб нашої території, підставляючи мирні села і міста на лінії розмежування.

Також розведення по всій лінії означає здачу важливих тактичних і стратегічних позицій, які ми з такими зусиллями відстоювали.

Розведення військ не означає припинення вогню. Це не дикий Захід, тут воюють не стрілами і кольтами, тут деякі калібри б’ють на десятки кілометрів, це навіть не окопна війна першої світової.

Розведення сторін може бути тільки в одну сторону, в Росію.

Миру можна досягти лише в одному випадку — Росія повинна забрати свої війська, техніку, найманців і забратися геть з України.

Джерело — Фейсбук.

Переклад українською — ІА «7 Днів-Україна».

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook