Мильна бульбашка: мешканці окупованого Донбасу Росії не вірять

ф3Допоки Росія не внесе відповідні зміни в своє законодавство, всі заяви про начебто продовження терміну перебування мешканцям окупованого Донбасу на території РФ довше, як 90 днів, — це мильна бульбашка.

Так висловлюються в мережі про новину, опубліковану 7 серпня депутатом Держдуми РФ Костянтином Зюгановим мешканці окупованого Донбасу.

Читайте також: У Держдумі РФ заявили, що зняли обмеження для мешканців Донбасу

Зюганов, нагадаємо, заявив, що МВС Росії дало вказівку зробити виняток і термін перебування громадянам України, які прибули в РФ з окупованих бойовиками територій Донбасу, продовжувати міграційний облік на понад 90 днів на місцях у РФ (перебувати на території Росії без віз громадяни України можуть не більше 90 днів, за російським законодавством — ред.).

Читайте також: Путін виділив спеціальні кошти, аби біженців з Донбасу відправити з Росії назад на Донбас

Мешканці окупованих ОРДЛО територій вважають, що такий наказ МВС РФ, на відміну від закону, не має жодної юридичної сили і виконувати його міграційна служба Росії на ділі не буде.

«Федеральний закон 115-ФЗ в редакції від 17.04.2017 року, стаття 5. Нічого іншого нема!!! Ніяких пільг для жителів територій «ДНР» і «ЛНР» не передбачено. Всі інші «підзаконні акти» і приватні думки не мають сили закону і не підлягають виконанню. Все», — написала одна з дописувачок у коментарях.

«В п’ятницю в Краснодарі знайомій відмовили в продовженні міграційки», — підтвердила інша дописувачка.

«Має бути закон. Решта  — мильна бульбашка», — підсумував ще один користувач мережі.

ф1ф2

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook