«Миколай про тебе не забуде»: охочих допомогти у Тернополі просять терміново зголоситись

GJ8BSDjj8xs (1)У рамках міжнародної благодійної акції «Миколай про тебе не забуде» у Тернополі шукають благодійників, які допоможуть рознести подарунки потребуючим дітям.

Для цього організатори просять якнайшвидше зареєструватись в офіційних спільнотах акції.

Щоб стати Помічником св. Миколая, потрібно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4R-26fIxM1Y4WB5MdqNal6weus7eEh_-YCfbRkMBDEfxQYA/viewform?c=0&w=1

Також потрібні водії, які могли б допомогти в розвезенні подарунків 18 грудня. Реєстрція для водіїв за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5Ql1xCrPrrG120g7jqbbSTLdK3Q0zeayP318W07W2hJmv5A/viewform?c=0&w=1

Дізнатись більше про міжнародну щорічну акцію «Миколай про тебе не забуде» можна на офіційних сторінках акції в соцмережах:

https://www.facebook.com/mykolaj.ternopil
http://vk.com/posmyk_mykolaj
https://vk.com/ternopil_posmyk
mykolaj.ternopil@gmail.com

Довідково: Миколай про тебе не забуде — традиційна благочинна акція, завданням якої є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, канцтовари та засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята.

Вперше акція відбулася в 2001 році у Львові з ініціативи членів молодіжної громадської організації «Академія Української Молоді» та волонтерів. Тоді подарунки отримали близько тисячі дітей. До 2005 року акція розрослася і охопила уже всі райони міста. У 2006 році акція поширилася на окремі міста та сиротинці Львівської області, а також на інші міста України: Херсон, Дубно, Білу Церкву, Тернопіль та Тернопільську область. В наступні роки до акції долучилися партнери, волонтери та спонсори в Ужгороді, Луцьку, Луганську, Ізмаїлі, Кузнецовську, Харкові, Івано-Франківську, Миколаєві, Золочеві, Вінниці та Києві. До цього часу акція стала міжнародною: подарунки потребуючим дітям України збирають українські громади США, Канади та інших країн.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook