«Ми зробили чимало помилок», — Кравчук оцінив перспективи виконання Мінських угод у наступному році (Відео)

ф1«Треба припинити загальні розмови, а діяти конкретно на кожній ділянці політичного, економічного життя», — заявив перший всенародно обраний президент України.

Леонід Кравчук назвав недієвими Мінські угоди, але оскільки іншого формату для встановлення миру на Донбасі нема, то «хай існує хоч це», — сказав він ефірі 112 Україна.

Помилки, яких Україна припустилась у Мінському процесі, слід виправляти, а непротокольних таємних зустрічей вести не варто, сказав Леонід Кравчук про  зустріч Надії Савченко з очільниками самопроголошених «ДНР» і «ЛНР».

«Я був би з ними дуже і дуже обережними, вони не є самостійними. Їх патрони сидять у Москві», — зазначив Леонід Кравчук і припустив, що користі такі перемовини не принесуть.

Щодо міжнародної підтримки України в 2017 році, то, вважає Кравчук, проблеми виникатимуть, але глобальними вони бути не можуть.

«Можуть бути внесені нюанси, але щоб зовсім Україна втратила своїх союзників у світі, я в це не вірю», — сказав перший всенародно обраний президент України.

«Є речі найвищі — це Україна», — нагадав Кравчук.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook