«Ми, українці, повинні будувати свою державу самі», — підприємець з Тернопілля (Відео)

ЧайківськийМільйон гривень на побудову захисної стіни між Україною та Росією виділяє тернополянин,  гендиректор корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

Читайте також. Витрати на армію мають контролювати прокуратура і правоохоронні органи, – нардеп

У такий спосіб підприємець вирішив підтримати рішення Президента України Петра Порошенка і Ради Національної Безпеки та Оборони про негайне будівництво інженерних споруд, тобто стіни вздовж українсько-російського кордону. Про це — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Потреб в українського війська, враховуючи криваві протистояння із терористами на сході України, сьогодні — чимало. Налагодження побутових умов, харчування, нестача пального, необхідного спорядження, бронежилетів, — усі ці та інші проблеми державі допомагають вирішити доброчинці. Знайшлася підтримка і рішенню Президента України Петра Порошенка та РНБО про негайне будівництво інженерних споруд вздовж українсько-російського кордону.

Читайте також. Нахаб у камуфляжі чекає кримінальна відповідальність, запевнив командир батальйону тероборони Тернопілля (Відео, Фото)

Тернополянин Іван Чайківський вважає: якщо терористи мають пряму підтримку з Росії — і бойовиками і зброєю, то зведення захисної стіни на кордоні з країною-агресором є невідкладним рішенням, яке дасть користь захисникам вітчизни не меншу, аніж бронежилети.

- Допомогти захистити свою державу, захистити своїх громадян, своїх людей — це найважливіше завдання, яке ми маємо сьогодні виконати. Тому я звертаюся до всіх підприємців Тернопільщини і не тільки, допомогти і захистити нашу державу, створити кордон, який фактично за 23 роки Незалежності нам не вдалося зробити. Ми, українці, повинні будувати свою державу самі, нам її ніхто не збудує, ні схід, ні захід, — говорить Іван Чайківський.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook