Ми не їдемо за кордон, не тікаємо, ми боремось! — Міський голова Чорткова Володимир Шматько прокоментував свою перемогу на телепроекті

bbДізнавшись про результати телеконкурсу «Нові лідери – 2» на каналі ICTV, міський голова Чорткова Володимир Шматько прокоментував свою перемогу.

- Дякую Богу, що у свої 33 я можу стояти тут, на національному телепроекті, а по той бік екрану дивиться моя кохана вагітна дружина, моя донечка, батьки, і вони вірять, що ми разом робимо правильні речі для нашої країни. Ми не їдемо за кордон, ми не тікаємо, ми боремось! Дякую кожному, хто жертвує інколи своїм часом і здоров’ям заради когось. Давайте тримати лінію оборони, виграємо війну, підтримаємо кожного солдата і ніколи не віддамо нашу країну нікому, — сказав Шматько.

За міського голову Чорткова та його проект проголосували 72,01% глядачів, за Оксану Жолнович і її новий трудовий кодекс – 18,59%, а за Євгена Осипчука і його ідею створення національного реєстру дітей з інтернату – 9,4%.

Відтак Володимир Шматько отримав 1 мільйон гривень на реалізацію проекту «Індустріальний парк «Chortkiv-West». Зі слів міського голови, виграні кошти витратять на розробку проектно-кошторисної документації на проведення всіх комунікацій до майбутнього індустріального парку (електро- та газопостачання, водопостачання та водовідведення, інтернет).

Міський голова Чорткова Володимир Шматько на проекті презентував ідею збудувати у Чорткові індустріальний парк, який повинен принести місту більше 7000 робочих місць.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook