«Ми не будемо стояти з протягнутою рукою» — Зеленський про зустріч з Трампом

фото з вільних джерел

фото з вільних джерел

США стратегічний партнер України в багатьох галузях – і є дуже багато пунктів, по яких треба домовитись. Від цього залежить дуже багато, однак при цьому Україна повинна залишатись сильною та незалежною.

Володимир Зеленський має намір «зустрітись, познайомитись, подивитись в очі Дональду Трампу», про це глава держави розповів в інтерв’ю телеканалу «1+1″.

«Ми не будемо стояти з протягнутою рукою, ми пропонуємо: інвестуйте в країну, нам потрібні більш дешеві гроші. Я розумію, що немає довіри до правоохоронної системи, але будемо над цим працювати. Ми повинні бути сильною, незалежною країною і пишатись нею», – сказав він.

Зеленський має намір поцікавитись, що цікавить США, і розповісти, що потрібно Україні. Зеленський наголосив – готовий говорити з США про бізнес між країнами. За його словами, Україна не може просто приїхати і просити «трошки грошей». «Ні, ми нормальна країна, у нас просто іде війна, ми сильна країна, і у нас дуже гарні люди, і не дурніші за будь-яку Америку. Тому давайте разом працювати», – вважає глава держави. Президент наголосив, що Україна справді очікує підтримки США, водночас Вашингтон відверто її надає.

Про бажання зустрітися з Зеленським заявляв Трамп і відправив надіслав запрошення офіційному Києву. Спецпредставник США з питань України Курт Волкер зауважив, що Білий дім чекає на зустріч із Зеленським.Зустріч Трампа і Зеленського була запланована на 1 вересня в Польщі на заходах, присвячених 80-й річниці початку Другої світової війни.  Проте Трамп скасував поїздку

до Польщі. Причиною став ураган, що суне на Флориду. Є велика ймовірність, що Трамп із Зеленським можуть зустрітися у США. Про це заявляв український президент. За його словами, зустріч відбудеться у вересні у Вашингтоні.
 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook