«Ми кохаємо Руслана!» — як живеться султану з Чернівців

Султан з Чернівців

Султан з Чернівців

На сьогодні багатоженство в Україні заборонено, проте лишились країни в яких і до тепер це дозволяється ( Африка та Азія). Звичайно, є чоловіки, які бажають мати не одну дружину, тому і порушують закон.

Таким і є наш герой Руслан. Він казав, що якщо Оксана, Люда і Марічка погодяться на подібні стосунки, то він готовий на усе і зробить їх щасливими.

Кохання 1

Руслан і Марічка  знайомі дуже давно. Раніше дуже багато часу проводили разом. Дивились фільми, разом гуляли, дружні обійми.

« Коли ми були менші я бачила в ньому лише друга,- згадує дівчина,- але потім він щодня проводжав мене додому, поводився по-джентельменськи, ніс сумку , зараз рідко таке зустрінеш. При кожній нашій зустрічі намагався зізнатись у своїх почуттях. Руслан – амбіційний хлопець, дуже чуттєвий і емоційний. Одного разу, коли наш однокласник запросив мене на побачення , Руслан влаштував бійку. Я дуже злякалась за нього і тоді зрозуміла, що теж його кохаю».

Вони були дуже щасливі, одружились і стали справжньою сім’єю. Невдовзі  у них народився син Ярослав.

« Спочатку сімейне життя було ідеальним, я була найщасливішою дружиною і мамою, -розповідає Марія.- Але з часом життя ставало важчим, Руслан все частіше затримувався на роботі, ставав скритнішим, часто їздив у відрядження. Але жіноче серце не обдуриш. І я вирішила простежити за ним. Ці спроби повторювала кілька разів і на третій  я побачила його з Людмилою… Наскільки ж було боляче і важко стримати себе. В мені боролись дві сторони: одна казала зібрати речі, сина і негайно йти від нього, а інша – вислухати, спокійно поговорити, раптом там просто інтрижка і нічого серйозного. Але склалось не так як гадалось. Мій чоловік закохався у іншу, закохався?  А я тоді хто?»

Її гнів того дня не можна було зупинити, кидала усе, що потрапляло під руку. Руслан нічого не заперечував і стійко усе витримав, лише прохав зберігти сім’ю, бо дуже кохає жінку і сина.

« А знаєте, що я дізналась потім? Люда вагітна! Був шок і пекельний біль. В моїй голові бігали стільки думок, я відчувала себе малим розгубленим дівчиськом. Мені хотілось набити пики обом. Але пізніше , втамувавши гнів я ближче познайомилась з Людою, то побачила, що вона не гірша за мене. І моє жіноче серце пробачило Руслана. Ярославу потрібен батько, інакше яким він виросте чоловіком. А моє кохання до Руслана виявилось більшим, ніж любов і повага до себе. А з Людою ми потоваришували і я навіть звикла, що вона частина нашої родини».

Кохання 2

Людмила і Руслан познайомились у автобусі. Вони кажуть, що це було кохання з першого погляду.

У них народилась чудова донечка Катруся. «Ми стали щасливими батьками. Я познайомилась з дружиною Руслана, ми здружились,- каже Людмила,- були моменти, коли я хотіла їй вмазати, а вона мені, але зрештою ми стали подругами».

Пройшов час і жінки помітили, що у Руслана хтось з’явився ще. Чоловік знову по різних причинах відлучався, що і викликало підозру. Жінки вирішили знайти її, взнали адресу, інформацію про неї. Спочатку хотіли вирішити все кулаками, але потім згадали, що вони цивілізовані люди і все можна вирішити словесно. Поспілкувавшись, зрозуміли, що дуже схожі і здружились усі троє.

Кохання 3

Так от третя – Оксана була наймолодша з усіх. Дівчина ще здобувала освіту у вищому навчальному закладі. Вела активний спосіб життя.

« Познайомились ми в парку, я сиділа, читала книжку ,- згадує студентка,- аж раптом з боку примостився красивий чоловік. У нас зав’язалась ромова . Раніше б на подібного мужчину я б не звернула увагу, але він був таким статечним, мужнім, рішучим у своїх діях. Кілька хвилин і я була зачарована. Але потім до мене прийшли дві жінки. У мене був параліч, я не знала, що казати.  У Руслана дві дружини, дві? І діти, двоє дітей. Я була шокована, тому що на той час я уже була вагітна від нього. Але порадившись, ми вирішили, що уже нічого не зміниш, адже ми усі кохаємо його. Тому вирішили жити разом».

Усі жінки вихваляють свого чоловіка. Кажуть, він неймовірно сексуальний та симпатичний чоловік.

Руслан не вважає себе ані збоченцем, ані монстром. Вони живуть однією великою сім’ю. Батьки чоловіка підприємці,  і утримують його сім’ю. Проте вони люблять усіх своїх онуків.

Наш герой кохає усіх своїх жінок і хоче прожити з ними щасливе життя, виховувати дітей, радіти і сміятись.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook