«Ми боролися з ворогом на сході, щоб він не перейшов сюди», — міліціонери з Тернополя (Фото)

P5300035-nПро зброю, якою користуються працівники міліції, про засоби безпеки та правила поведінки, а також про озброєння бійців у зоні АТО розповіли Тернопільські правоохоронці учням школи №3.

Семикласники завітали до обласного управління внутрішніх справ, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 13 лютого.

Читайте також. Ворог слабкий духом, і в цьому — наша перевага», — міліціонер, який повернувся на Тернопілля із зони АТО (Фото)

Люди в погонах організували для дітей зустріч з міліціонерами, які побували не раз на сході, а також з бійцями батальйону «Тернопіль».

- У зоні АТО поняття «я сам» немає, — розповів Андрій Джерелейко, викладач навчального центру підготовки працівників органів внутрішніх справ. — Коли навкруги стріляють, потрібно думати не лише за себе, а й за своїх побратимів.

Зацікавила дітей розповідь пана Андрія про те, як він перебував у тилу сепаратистів, про роботу на блокпостах. Не могли уявити школярі, як це впродовж місяця жити в окопах. Чимало питань виникало про так звані розтяжки, методи їх встановлення та спрацювання.

Читайте також. «На Тернопіллі чоловіки ховаються від мобілізації», — військовий комісар Володимир Катинський (Відео)

На запитання семикласниці, що підтримувало бійців там найбільше, хлопці одноголосно відповіли: «Ми знали, що у нас вірять і нас підтримують українці. Ми щодня думали про те, як і коли повернемося додому, до родин. Ми не можемо допустити, щоб війна прийшла в наші оселі, а тому змушені боротися з ворогом там, щоб він не перейшов сюди».

Пояснили дітям правила надання першої медичної допомоги, як і на скільки можна накладати джгутові пов’язки, застерегли неповнолітніх про небезпечні знахідки та дії при травмах.

Показали міліціонери дітям зброю, а також усі охочі змогли поміряти та відчути на собі усю вагу бронежилетів і касок. Голова батьківського комітету Олена Ліпська каже, що такі зустрічі необхідні проводити частіше, бо читати в Інтернеті та слухати телевізійні новини — зовсім не те, як подивитися в очі бійцю та з перших уст почути, що насправді відбувається в зоні проведення неоголошеної війни.

Читайте також. Тернопіль допоможе відновити артилерійську військову частину (Фото)

- Такі зустрічі сприяють переоцінці цінностей наших дітей, виховують доброту, взаємоповагу та міцність як моральну, так і фізичну. Діти із сьогоднішньої зустрічі зрозуміли, що лише в єдності — сила, — переконана класний керівник Марія Штокало.

На згадку про себе учні передали в зону АТО плакати із зображенням їхніх долонь і написами-побажаннями про повернення додому. У цей малюнок, як каже вчитель, діти вклали всю свою любов і тепло.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook