Муженко: бойовики порушують перемир’я навіть на ділянках для розведення військ

ф1Бойовики на Донбасі продовжуютть обстріли.

Роблять це терористи навіть там, де вже тиждень мала б панувати цілковита тиша — у трьох місцях лінії фронту, де рамковою угодою, піддписаною сторонами конфлікту в Мінську мало б відбуватись з 1 жовтня розведення військ. Особливо це стосується Станиці Луганської.

Про це заявив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко на зустрічі із першим заступником голови СММ ОБСЄ Александром Хугом, повідомляє прес-служба Міноборони.

Читайте також: Розведення військ на Донбасі: опубліковано повний текст рішення Тристоронньої групи у Мінську

— Ми високо цінуємо зусилля, які ОБСЄ докладає для врегулювання конфлікту на Сході України. Разом з цим, відведення військ та важкого озброєння від лінії розмежування є можливим лише за умови сталого припинення вогню. Українські війська суворо дотримуються режиму припинення вогню, натомість з боку противника, навіть на визначених для відведення військ ділянках, не припиняються обстріли та провокації, — зауважив під час зустрічі генерал армії України Віктор Муженко.

Читайте також: Бойовики знов щось задумали: розведення військ зривається?

Представник Генштабу ЗСУ і ОБСЄ  обговорили шляхи імплементації домовленостей щодо розведення сторін та відведення важкого озброєння, про що домовилися учасники Тристоронньої контактної групи під час зустрічі у Мінську 21 вересня.

Читайте також: «Глобальний торг», — Маломуж пояснив причини порушення режиму тиші на Донбасі (Відео)

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook