Мустафа Найєм розповів, як можна змінити хід президентських виборів

50048228_10214259834315826_1099076564768784384_nМустафа Найєм, український журналіст та депутат, пояснив, чому варто підтримати єдиного кандидата в президенти. Про це вн написав на своїй сторінці Facebook.

«Давайте я скажу щиро, чому я приєднався до ініціативи #СПІЛЬНО щодо висунення єдиного кандидата на президентських. Щиро, прагматично і можливо трошки неприємно. Але зрештою це логічно і очевидно», — пояснює М. Найєм.

Він констатує:

1. Шанс вийти у другий тур є лише у єдиного кандидата від демократичних сил.

2. Для того, щоб захистити будь-які результати будь-яких виборів потрібно щонайменше 100 тис. людей на більше як 30 тис. дільниць.

3. Медійні ресурси кожного з кандидатів і близько не може конкурувати з ресурсами Петра Порошенка, Юлії Тимошенко або навіть Володимира Зеленського.

4. Навіть об’єднання буде замало щоб зрівнятися з ними по ресурсах та по людях. Але це буде незрівняне підсилення в польовій роботі, у супільній підтримці і це дасть можливість надолужати недостатність медійних ресурсів.

«Виборці очікують об’єднання і подолання нашого вічного «пороблено» — «де два козаки – там три гетьмани». І є три ключові фігури, які, сівши за стіл переговорів і домовившись про єдиного кандидата, можуть змінити хід цих виборів – це Анатолій Гриценко, Андрій Садовий та Святослав Вакарчук», — резюмує М. Найєм.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook