Можливий утруднений проїзд — у Тернополі почали ремонт дамби Тернопільського ставу

ф17 серпня у Тернополі почали третю чергу ремонту дамби Тернопільського озера, яка триватиме до кінця року.

Тернопільська міська рада звертає на це увагу водіїв. Громадський транспорт, що курсує з центра міста у мікрорайон «Дружба» через дамбу, маршрути руху змінювати не буде. ремонт проїжджої частини проводитимуть смугами, що може утруднювати проїзд автотранспорту.

Із 7 серпня розпочинається третя черга реконструкції тернопільської дамби. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету. Триватиме реконструкція до кінця року. За цей час буде проведено капітальний ремонт дорожного покриття від гідротехнічних споруд, які ремонтували минулого року, до Надставної церкви.

Зі слів очільника Тернополя Сергія Надала, на час ремонту дамби громадський транспорт курсуватиме без змін, оскільки ремонт відбуватиметься частково — по смугах.

«Проектом передбачено ремонт проїжджої та пішохідної частин, водовідведення. Загальна вартість робіт становить понад 30 млн. грн., — розповідає міський голова. – Сьогодні 5 млн. грн. виділено з державного бюджету та ще 5 млн. грн. з міського бюджету. Звичайно, що ми будемо дофінансовувати роботи. Якщо буде коштів достатньо, то проведемо ремонт пішохідних доріжок ще цього року, в іншому випадку ремонт доріжок буде перенесено на наступний рік».

Бруківку, яку демонтують з дамби, передадуть на зберігання у комунальне підприємство та у подальшому будуть використовувати під час ремонту інших об’єктів благоустрою, зокрема вулиць Кульчицької, Брюкнера тощо. Частину  ж бруківки продадуть на відкритих торгах.

Нагадаємо, що перша та друга черга реконструкції дамби були проведені минулого року. Тоді було відремонтовано гідротехнічні споруди — шлюзний міст та водонапуск у парк «Топільче», проїжджу та пішохідну ділянки.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook