Можливості ФСБ зростуть, а терористів поменшає? У Росії переглядають законодавство (Відео)

Фото - wartime.org.ua

Фото — wartime.org.ua

Після терактів у Волгограді і напередодні Олімпіади у Сочі Державна дума Росії розглядає пакет законодавчих поправок, які розширюють повноваження ФСБ у боротьбі із тероризмом та посилюють покарання за таку діяльність, повідомляє Еuronews.

«Яким чином смертника може зупинити довічне ув’язнення? Його не зупинить, але це може зупинити організаторів, тих, хто навчав, готував», — каже заступник голови комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Олег Денисенко.

За фінансування тероризму пропонують карати на термін від 15 до 20 років ув’язнення. При цьому розробники законодавчих змін передбачають обмежити анонімні платежі через інтернет та заборонити грошові перекази за допомогою неперсоніфікованих банківських карт.

Читайте також. У Волгограді розігнали мітинг, організатори якого звинуватили у вибухах ФСБ (Відео)

Читайте також. Російський Волгоград: у місті війська, люди бояться їздити громадським транспортом і шикуються в черги на здачу крові (Відео)

Читайте також. Україна закриває кордон з Росією через теракти у Волгограді

Читайте також. Путін у 2014-му буде активніше “мочити” терористів

Читайте також. Олімпійське Сочі зробили забороненою зоною

До пакету законодавчих поправок входить і норма, яка зобов’язує фізичні і юридичні особи повідомляти Роскомнагляд про початок передачі інформації в інтернеті, а також зберігати дані про дії користувачів у мережі протягом півроку.

Посилення покарання за тероризм стало відповіддю на подвійний теракт у Волгограді наприкінці грудня. Російська влада стурбована безпекою напередодні Зимової Олімпіади у Сочі. До Краснодарського краю стягнуто до 30 тисяч правоохоронців.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook